Narożna półka ścienna w kolorze brązowym ESTANTE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Płyta wiórowa
Rozmiary
- Szerokość: 20 cm
- Głębokość: 20 cm
- Wysokość: 127,5 cm
- Udźwig na półkę: 6 kg
- Waga: 4,5 kg
Specyfikacja
- 5 półeczek
- Dostarczane w częściach do zmontowania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Biblioteczki i regały |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Materiał: | MDF |
| ? Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 127,5 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Ilość półek: | 5 |
| Kształt: | Narożny |
| Umieszczenie: | Półki ścienne |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
