Świecący koc z rękawami NEON fioletowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- fioletowy
Wymiar
- Rozmiar uniwersalny
- Długość: 190 cm
- Długość rękawa: 55 cm
- Szerokość: 170 cm
Detale
- Rozmiar uniwersalny
- Rękawy i kieszeń
- Zalecana temperatura prania: 30°C
- Nie prasować, nie czyścić chemicznie ani nie wybielać
- Odpowiedni dla wszystkich członków rodziny
- Wymiary mogą się różnić w zależności od wymiarów materiału.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bluzy-koce |
|---|---|
| EAN: | 5907451348765 |
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Bez prasowania: | Tak |
| Wzór: | Z wzorem |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
