Przenośny grill na węgiel drzewny EASY TRAVEL 35x29 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Stal
Kolor
- Czarny
Wymiary
- Długość: 35 cm
- Szerokość: 29 cm
- Wysokość: 20 cm
- Waga: ok. 1,3 kg
Specyfikacja
- Odpowiedni na węgiel drzewny i brykiety
- 1 poziom regulacji wysokości rusztu
- Z uchwytem do łatwego przenoszenia
- Składana konstrukcja i lekkie wykonanie
Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend do natury, na kemping, czy spontaniczną wycieczkę z przyjaciółmi, kompaktowe i łatwo przenośne wyposażenie znacznie umili całe doświadczenie. Dzięki lekkiej konstrukcji i składności możesz cieszyć się wygodą domowego grillowania praktycznie wszędzie. Wystarczy kilka minut przygotowań, aby móc delektować się ulubionymi potrawami na świeżym powietrzu. Ten rodzaj produktu doceni każdy, kto lubi łączyć wolność podróżowania z dobrym jedzeniem, tworząc przyjemną atmosferę także poza domem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki do ogrodu |
|---|---|
| EAN: | 5906679836849 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Stal |
| Waga: | 1,3 kg |
| ? Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 29 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Umieszczenie: | Stojące, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
