Sztuczna roślina w doniczce z oświetleniem LED 7,5x15 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno
- Plastik
Wymiary
- Długość: 7,5 cm
- Szerokość: 7,5 cm
- Wysokość: 15 cm
- Waga: 0,168 kg
Specyfikacja
- Urocza dekoracja z oświetleniem LED
- Idealna jako prezent lub miły upominek
- Wymienna bateria CR2032
- Bateria jest w zestawie
- Przycisk włącz/wyłącz
Stwórz w domu przyjemną atmosferę za pomocą tej dekoracyjnej rośliny z subtelnym oświetleniem LED, która przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia. Połączenie naturalnego wyglądu drewna i ciepłego światła nada wnętrzu przytulności i spokojnej energii. Idealnie sprawdzi się na półce, stoliku nocnym czy biurku, gdzie stanowi niezauważalny, ale efektowny detal. Dzięki swojemu kompaktowemu wykonaniu jest również idealnym drobnym upominkiem, który sprawi radość i jednocześnie praktycznie uzupełni każdą przestrzeń.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki i ozdoby |
|---|---|
| EAN: | 4029811452439 |
| ? Kolor: | Brązowy, Zielony |
| ? Materiał: | Drewno, Plastik |
| Waga: | 0,168 kg |
| ? Szerokość: | 7,5 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Długość: | 7,5 cm |
| Kolor światła: | Ciepła biel |
| Kształt: | Kwadratowy |
| LED: | Tak |
| Źródło: | Na baterie |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
