PROMOCJA Biały wiszący fotel KOKON bez stojaka II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Sztuczny rattan
- Rama stalowa
Kolor
- Biały
Wymiary fotela
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Udźwig: 150 kg
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera fotel i sprężynę do zawieszania
- Plecionka kokonu może się różnić
- Stojak i poduszka nie są częścią zestawu
- Dostarczane jako zestaw do samodzielnego montażu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
- Fotel używaj tylko po pełnym zmontowaniu. Montaż wykonuje każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest solidnie przykręcone.
- Fotel nie jest przeznaczony do gwałtownego kołysania na boki.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszenia fotela, umieść go na płaskiej i solidnej powierzchni, aby jego pozycja była stabilna (np. podłoga, brukowany taras).
- Dzieci do 6 lat mogą korzystać z fotela wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej!
Ciesz się chwilami spokoju we własnym kąciku relaksu. Wiszący fotel to nie tylko miejsce do siedzenia, ale także sposób na zwolnienie tempa i nabranie nowej energii. Delikatne kołysanie pomaga zrelaksować ciało i umysł, niezależnie czy odpoczywasz na zewnątrz w ogrodzie, czy wewnątrz przy czytaniu ulubionej książki. Dzięki wytrzymałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i Twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Sztuczny rattan |
| Nośność: | 150 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
