PROMOCJA Czarne wiszące krzesło KOKON bez stojaka II gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Technorattan
- Stalowa rama
Kolor
- Czarny
- Szary
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Udźwig: 150 kg
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera krzesło i sprężynę do zawieszenia
- Przeplatanie kokonu może się różnić
- Stojak i poduszki nie są częścią zestawu
- Dostarczane w formie do montażu
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
- Krzesło używaj dopiero po całkowitym złożeniu. Montaż przeprowadza każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Zanim usiądziesz w krześle, upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone.
- Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego bujania się na boki.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszenia krzesła, umieść go na równej i stabilnej powierzchni, gdzie jego pozycja będzie stabilna (np. podłoga, wybrukowany taras).
- Dzieci do 6 lat mogą używać krzesło tylko pod nadzorem osoby dorosłej!
Ciesz się spokojnymi chwilami we własnym kątku spokoju. Wiszące krzesło to nie tylko miejsce do siedzenia, ale także sposób na zwolnienie tempa i zaczerpnięcie nowej energii. Delikatne kołysanie pomaga zrelaksować ciało i umysł, czy to relaksujesz się na zewnątrz w ogrodzie, czy wewnątrz przy czytaniu ulubionej książki. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i Twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Sztuczny rattan |
| Nośność: | 150 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
