PROMOCJA Czarny aksamitny krzesło COMO z czarnymi nogami II gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Aksamitna tkanina: Czarna
- Metal: Matowa czarna
Wymiary krzesła
- Szerokość: 44,5 cm
- Szerokość siedziska: 44 cm
- Głębokość: 50,5 cm
- Głębokość siedziska: 38 cm
- Wysokość: 87,5 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
- Udźwig: 110 kg
Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są zawsze zielone rośliny, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawski wystrój nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewnia światło nawet podczas krótkich dni. Czarny jadalniany krzesło Como doskonale wpasuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Proste pikowanie i czarne nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Doskonale wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 44,5 cm |
| Wysokość: | 87,5 cm |
| Głębokość: | 50,5 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Widok AR: | Tak |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
