PROMOCJA Czarny aksamitowy krzesło ASTI z czarnymi nogami II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Aksamitna tkanina: Czarna
- Metal: Matowa czarna
Wymiary krzesła
- Szerokość: 44,5 cm
- Szerokość siedziska: 44 cm
- Głębokość: 50,5 cm
- Głębokość siedzenia: 38 cm
- Wysokość: 87,5 cm
- Wysokość siedzenia: 47,5 cm
- Udźwig: 120 kg
Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe podkładki oraz duże lampy metalowe. Skandynawski wystrój wnętrz nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet w krótkie dni. Czarne krzesło jadalniane Asti doskonale wpasuje się w jadalnię inspirowaną krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i czarne nogi można dopasować do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 3,8 kg |
| ? Szerokość: | 44,5 cm |
| Wysokość: | 87,5 cm |
| Głębokość: | 50,5 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 47,5 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
