PROMOCJA Jasnozielone aksamitne krzesło LAVA II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Jasnozielony
- Metal: Dekor drewna
Wymiary (+/- 1 cm)
- Szerokość: 43 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość: 51 cm
- Głębokość siedziska: 38,5 cm
- Wysokość: 90 cm
- Wysokość siedziska: 48,5 cm
- Nośność: 110 kg
- Masa: 4,2 kg
Specyfikacja
- Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim wypełnieniem
- Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem
- Tkanina obiciowa certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100
- Solidne metalowe nogi z powłoką proszkową
- Dostarczane w stanie zdemontowanym
Styl łączący proste formy i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów oraz naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe nakrycia stołu i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie może się obejść bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło jadalniane Lava doskonale wpisuje się w jadalnię inspirowaną krajami skandynawskimi. Proste przeszycia i metalowe nogi w drewnianym dekorze dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| Waga: | 4,2 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 38,5 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 48,5 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
