PROMOCJA Miętowy fotel biurowy AVOLA VELVET II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Miętowa
- Metal: Chromowane wykończenie
- Plastik
Wymiary
- Szerokość: 46,5 cm
- Szerokość siedziska: 46,5 cm
- Głębokość: 55,5 cm
- Głębokość siedziska: 36,5 cm
- Wysokość: 72,5–86,5 cm
- Wysokość siedziska: 42–53 cm
- Średnica kółek: 5 cm
- Całkowita szerokość kółek: 5 cm
- Średnica dolnej części krzesła z kółkami: 52 cm
- Obciążenie: 110 kg
Specyfikacja
- Siedzisko tapicerowane aksamitną tkaniną
- Tkanina pokryciowa z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100
- Regulowana wysokość siedziska
- Ergonomicznie ukształtowane siedzisko
- Obrotowe krzesło biurowe z kółkami
- Dostarczane w częściach do montażu
Styl i komfort w równowadze
Dodaj swojemu miejscu pracy nutę elegancji i komfortu. To krzesło to nie tylko funkcjonalny element, ale także stylowy dodatek, który wspiera twoją produktywność, zapewniając jednocześnie codzienny komfort. Aksamitne obicie w miętowym kolorze wprowadza do wnętrza świeży nastrój. Idealny wybór do codziennej pracy, nauki oraz chwil relaksu. Regulowana wysokość siedziska i obrotowa podstawa zapewniają elastyczność, którą docenisz podczas dynamicznego dnia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Miętowy |
| Waga: | 5,7 kg |
| ? Szerokość: | 46,5 cm |
| Wysokość: | 72,5 - 86,5 cm |
| Głębokość: | 55,5 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał kółek: | Plastik |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja: | Tak |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Wygląd: | Biurowe |
| Wysokość siedziska: | 42 - 53 cm |
Jak vypadají židle v reálu?
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
