PROMOCJA Okrągły stół jadalniany LUNA 90 cm, rustykalny brąz II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Płyta wiórowa laminowana: Dekor rustykalny brąz
- Metal: Czarny
Rozměry
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Grubość blatu: 15 mm
- Udźwig: 30 kg
- Waga: 13,5 kg
Specyfikacja
- Okrągły stół jadalniany dla 4 osób
- Solidna i stabilna metalowa konstrukcja
- Blat w dekorze rustykalny brąz z wytrzymałą powierzchnią
- Łatwa konserwacja i długa żywotność
- Dostarczany w częściach do montażu
Ciepły rustykalny brązowy dekor wnosi do wnętrza przytulność i naturalny urok. Ten stół doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i tradycyjnych przestrzeniach, gdzie docenicie jego praktyczny okrągły kształt i solidną konstrukcję. Połączenie naturalnego wyglądu drewna z elegancką czarną metalową podstawą tworzy stylowe i ponadczasowe wrażenie. Wystarczy dodać wygodne krzesła, by stworzyć miejsce do przyjemnego biesiadowania, pracy i rozmów z przyjaciółmi.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| Wysokość: | 76 cm |
| Grubość blatu: | 15 mm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt: | Okrągły |
| Kształt nóg: | Atypowe |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał nóg: | Metal |
| Nośność: | 30 kg |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Średnica: | 90 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
