Promocja Szare wiszące krzesło KOKON bez stojaka II. klasa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Sztuczny rattan
- Rama stalowa
Kolor
- Szary
Wymiary krzesła
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Nośność: 150 kg
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera krzesło i sprężynę do zawieszania
- Splot kokonowy może się różnić
- Stojak i poduszki nie są częścią zestawu
- Dostarczane w częściach do złożenia
Bezpieczeństwo
- Krzesło używaj dopiero po całkowitym złożeniu. Montaż przeprowadza każdy klient indywidualnie i na własną odpowiedzialność.
- Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone.
- Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego bujania w bok.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszania krzesła, umieść go na równym i stabilnym podłożu, gdzie jego pozycja będzie stabilna (np. podłoga, wybrukowany taras).
- Dzieci do 6 lat mogą używać krzesła wyłącznie pod nadzorem dorosłych!
Rozkoszuj się spokojnymi chwilami w swoim własnym zaciszu. Wiszące krzesło to nie tylko miejsce do siedzenia, ale także sposób na zatrzymanie się i naładowanie energii. Delikatne kołysanie pomaga zrelaksować ciało i umysł, niezależnie od tego, czy odpoczywasz na zewnątrz w ogrodzie, czy wewnątrz przy czytaniu ulubionej książki. Dzięki wytrzymałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i twoim nowym ulubionym miejscem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 108 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Sztuczny rattan |
| Stojak: | Bez stojaka |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
