Czarny wiszący fotel KOKON ze stojakiem, bez poduszki
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Sztuczny rattan
- Rama stalowa
Kolor
- Czarny
Wymiary fotela
- Szerokość: 108 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 115 cm
- Wysokość siedziska: 72 cm
Wymiary stojaka
- Średnica: 105 cm
- Wysokość: 200 cm
- Średnica rury: 4,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 130 kg
Specyfikacja
- Opakowanie zawiera: fotel, sprężynę do zawieszenia i stojak
- Możliwość wykorzystania we wnętrzu i na zewnątrz
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
- Fotel używaj po całkowitym montażu. Montaż przeprowadza każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność.
- Zanim usiądziesz na fotelu, upewnij się, że zawieszenie jest solidnie przykręcone.
- Fotel nie jest przeznaczony do gwałtownego bujania się na boki.
- Jeśli do zawieszenia fotela używasz stojaka, umieść go na równej i solidnej powierzchni, gdzie będzie stabilny, na przykład na podłodze lub wybrukowanym tarasie.
- Dzieci do 6 roku życia mogą używać fotela jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.
Ciesz się spokojnymi chwilami w swoim własnym kąciku relaksu. Wiszący fotel to nie tylko miejsce do siedzenia, ale także sposób na zwolnienie tempa i naładowanie energii. Delikatne bujanie pomaga się zrelaksować, zarówno na zewnątrz w ogrodzie, jak i wewnątrz podczas czytania ulubionej książki. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni i Twoim nowym ulubionym miejscem do odpoczynku.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| EAN: | 5904610812679 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość fotela: | 70 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Stal, Sztuczny rattan |
| Nośność: | 130 kg |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Średnica: | 105 cm |
| Stojak: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość fotela: | 108 cm |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wysokość fotela: | 115 cm |
| Wysokość siedziska: | 72 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Montaż wiszącego fotela KOKON
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
