Hamak ZENVIO 200x80 cm, niebieski + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
Kolor
- Niebieski - zielony
- Prążki
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość sznurków do mocowania: ok. 35 cm
- Lina do wiązania: 2 m
- Wymiary torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Zawieszona hamak z trwałej bawełnianej tkaniny
- Zawiera woreczek dla łatwego przenoszenia
- Zawiera 2 wiązania liny
Skorzystaj z zasłużonego odpoczynku z wygodnym hamakiem, który pomoże ci stworzyć przyjemne miejsce do relaksu w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji łatwo zawiesisz go w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabierzesz ze sobą na wycieczkę do natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewniają komfort przy każdej okazji do odpoczynku, czytania książki lub leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak jest idealnym wyborem na chwile, gdy chcecie się na moment zatrzymać i cieszyć się spokojem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony, Niebieski |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Nylon |
| Motyw: | Paski |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
