Hamak ZENVIO COMFORT 200x80 cm, biały + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
- Drewno
Kolor
- Biały – off white
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość sznurków do mocowania: ok. 35 cm
- Lina wiążąca: 3 m
- Wymiary torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Wiszący hamak z odpornej bawełnianej tkaniny
- Listwy stabilizujące liny zapewniają wyższy komfort podczas odpoczynku
- Zawiera torbę do łatwego przenoszenia
- W zestawie znajdują się 2 liny wiążące
Oddaj się zasłużonemu odpoczynkowi z wygodnym hamakiem, który pomoże Ci stworzyć przytulne miejsce do relaksu w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji, łatwo zawiesisz go w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabierzesz ze sobą na wycieczkę na łono natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewnią komfort podczas każdego relaksu, czytania książki lub leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak jest idealnym wyborem na chwile spokoju, gdy chcesz na moment zwolnić i cieszyć się ciszą.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 1,5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Drewno, Nylon |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
