Hamak ZENVIO COMFORT 200x80 cm, brązowy + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
- Drewno
Kolor
- Brązowy, beżowy, szary
- Pasy
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość sznurków do mocowania: ok. 35 cm
- Lina do mocowania: 3 m
- Wymiary torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Zawieś hamak z trwałej bawełnianej tkaniny
- Rozpórki zapewniają wyższy komfort podczas odpoczynku
- Zawiera torbę dla łatwego przenoszenia
- W zestawie 2 liny do mocowania
Skorzystaj z zasłużonego odpoczynku z komfortowym hamakiem, który pomoże ci stworzyć przyjemne miejsce do relaksu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji, łatwo zawiesić go w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabrać ze sobą na wyjazd do natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewniają wygodę podczas każdego odpoczynku, czytania książki czy leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak jest idealnym wyborem na chwile relaksu, kiedy chcesz na chwilę zwolnić i cieszyć się spokojem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 1,5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Drewno, Nylon |
| Motyw: | Paski |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
