Ciemnoróżowy hoker NADO VELVET z nogami w dekorze dąb
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: Ciemnoróżowy
- Metal: dekor dąb
Rozmiary
- Szerokość siedziska: 43,5 cm
- Głębokość siedzenia: 33 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Waga: 5,5 kg
- Nośność: 120 kg
Specyfikacja
- Ponadczasowy design z doskonałą ergonomią
- Nogi zabezpieczone podkładkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniami
- Dostarczane w stanie do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332097548 |
| ? Kolor: | Różowy |
| Waga: | 5,5 kg |
| ? Szerokość: | 43,5 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 33 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
