Hoker POZZA VELVET, jasno-brązowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Jasno-brązowy
- Metal: Dekor drewniany
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,4 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatny aksamitny pokrowiec ze stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa konstrukcja pokryta lakierem proszkowym
- Dostarczany w częściach do montażu
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA zaskakuje eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatny aksamitny pokrowiec, dekoracyjne pionowe przeszycie i smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, ale jednocześnie przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, niezależnie czy to przy kuchennej wyspie, domowym barze czy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA doskonale uzupełnia nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę do wspólnych chwil i codziennych spotkań.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332099238 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
