Hoker POZZA VELVET z czarnymi nogami, beżowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: Beżowa
- Metal: Czarna
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 104 cm
- Wysokość siedzenia: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Nośność: 110 kg
- Waga: 5,5 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatne aksamitne obicie ze stylowym przeszyciem
- Mocna metalowa podstawa pokryta lakierem proszkowym
- Dostarczane w stanie rozłożonym
POZZA
Krzesło barowe z kolekcji POZZA wyróżnia się eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna aksamitna tkanina, dekoracyjne pionowe przeszycia oraz smukłe metalowe nogi. Dzięki nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, a jednocześnie przytulnie, łatwo stając się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania, niezależnie od tego, czy jest wykorzystywane przy kuchennej wyspie, domowym barze, czy przy wyższym stole. Krzesło POZZA idealnie dopełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosi lekkość, styl i przyjemną atmosferę zarówno na spotkania, jak i codzienne posiedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332087129 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 5,5 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
