Hoker POZZA VELVET z czarnymi nogami, ciemnozielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: Ciemnozielony
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 104 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie maksymalne: 110 kg
- Waga: 5,5 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatna aksamitna tapicerka ze stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa podstawa z powłoką proszkową
- Dostarczane w stanie do montażu
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA zachwyca eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna aksamitna tapicerka, dekoracyjne pionowe przeszycie oraz smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, ale jednocześnie przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę przy codziennym siedzeniu, czy to przy kuchennej wyspie, domowym barze, czy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA świetnie uzupełnia nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę do wspólnych chwil i codziennego siedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332073313 |
| ? Kolor: | Zielony |
| Waga: | 5,5 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
