Hoker POZZA VELVET ze złotymi nogami, czarny
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: Czarna
- Metal: Złoty
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Maks. obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,4 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatna aksamitna tapicerka ze stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa podstawa lakierowana proszkowo
- Dostarczane w stanie do samodzielnego montażu
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA przyciąga eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna aksamitna tapicerka, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi prezentuje się luksusowo, a zarazem przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania, czy to na wyspie kuchennej, domowym barze czy przy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosi lekkość, styl i przyjemną atmosferę do wspólnych chwil i codziennych spotkań.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332099153 |
| ? Kolor: | Czarny, Złoty |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
