Hoker POZZA VELVET ze złotymi nogami, terakota
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Welwetowa tkanina: Terakotowa
- Metal: Złoty
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,4 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Miękki welwetowy pokrowiec ze stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa podstawa pokryta farbą proszkową
- Dostarczany w stanie rozłożonym
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA przyciąga uwagę eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatny welwetowy pokrowiec, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, a jednocześnie przytulnie, łatwo stając się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, czy to przy kuchennej wyspie, domowym barze, czy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA doskonale dopełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę dla wspólnych momentów i codziennego siedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332099177 |
| ? Kolor: | Pomarańczowy, Złoty |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
