2x Szary świąteczny koc z mikropluszu CHRISTMAS MAGIC 150x200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikroplusz
Kolor
- Szary
- Czerwony
Wymiary
- 150 x 200 cm
Specyfikacja
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
- Nie wybielać
Opakowanie tego zestawu zawiera
- 2 szt. koc z mikropluszu 150 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Czerwony |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikroplusz |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar: | 150 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Motyw: | Świąteczny |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
