Koc mikropluszowy z wzorem PRESTIGE w kolorze ciemnozielonym
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnoszare 160 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 570 zł Do –47 %
Łóżko IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, biały/dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
od 297 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 717 zł Do –53 %
Piankowy materac DELUXE 120 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 334 zł
Promocja
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
1 243 zł
–18 %
Jasnoszara dwuosobowa sofa MANDI
W magazynie
(>10 szt)
1 016 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Rozkładana narożna sofa SMART COSARO szara, dwustronna + 2 poduszki GRATIS
W magazynie
(5 szt)
2 072 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stolik boczny na kółkach TAYLOR SONOMA 50x35cm
W magazynie
(7 szt)
185 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Świecący świąteczny mikropluszowy koc STAR DEER, czerwony
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Świąteczny koc z mikropluszu GOLDEN DEER ciemnoniebieski
W magazynie
(>10 szt)
od 69 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc STARLIGHT, ciemnoniebieski
W magazynie
(>10 szt)
od 57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Jasnobrązowy koc z mikropluszu FIEN, 150x200 cm
W magazynie
(10 szt)
60 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
85 zł
–30 %
Pluszowy RENIFER z dziecięcym kocykiem w środku, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc YELLOW BUTTERFLY, ciemnozielony
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–9 %
Koc z mikropluszu VIOLET, 200x230 cm różowy
W magazynie
(4 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc HERBALIS, kremowy
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 112 zł Do –22 %
Świąteczny koc z mikropluszu MERRY CHRISTMAS DEER szary
W magazynie
(>10 szt)
od 96 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Rozmiar
- 160 x 200 cm
Kolor
- Zielony
Właściwości
- Wykonane w 100% z poliestru z wykończeniem mikro-pluszowym
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał nie wymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 5902311483341 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
