Koc z mikrofibry PIZZA pomarańczowo-czerwony
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
57 zł
–8 %
Kocyk dziecięcy MISIE THE BEST FRIENDS, 80x110 cm różowy
W magazynie
(3 szt)
52 zł
Korzystne zestawy
138 zł
–10 %
2x Ciemnoszary świąteczny koc z mikropluszu WHITE TREES 150x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, pudrowy różowy
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc AMORYS, różowy
W magazynie
(>10 szt)
od 60 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 60 zł Do –9 %
Czarny koc z mikropluszu RED HEARTS
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Koc z mikropluszu VIOLET BUTTERFLY ciemnoniebieski
W magazynie
(>10 szt)
od 112 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Jasnobrązowy koc z mikropluszu FIEN, 150x200 cm
W magazynie
(10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Świecący świąteczny mikropluszowy koc SNOW BUDDY, szary
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Koc z mikropluszu VIOLET 150x200 cm wiśniowy
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, czarny
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 60 zł Do –3 %
Mikropluszowy koc CORAZON, różowy
W magazynie
(>10 szt)
od 58 zł
Korzystne zestawy
138 zł
–10 %
2x Szary świąteczny koc z mikropluszu CHRISTMAS MAGIC 150x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Biały świąteczny koc z mikropluszu CHRISTMAS JOY
W magazynie
(>10 szt)
od 52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc WINTER DEER, szary
W magazynie
(1 szt)
57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Pomarańczowy koc z mikropluszu FIEN, 150x200 cm
W magazynie
(1 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Koc z mikropluszu CALMI 150x200 cm szary
W magazynie
(>10 szt)
34 zł
Opis szczegółowy produktu
Detale
- Materiał: 100% mikrofibra
- Kolor: Pomarańczowy, czerwony
- Średnica: 180 cm
- Temperatura prania: 30°C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 5902311480364 |
| ? Kolor: | Czerwony, Pomarańczowy |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Długość: | 180 cm |
| Średnica: | 180 cm |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
