Szary świąteczny koc z mikropluszu SNOWMAN
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Koc bluza z baranka z rękawami i kapturem YULE HUG jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
74 zł
Ciepłe
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 129 zł Do –26 %
Pościel z mikropluszu CHRISTMAS TREES czerwona
W magazynie
(>10 szt)
od 95 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stolik nocny HAVANA dąb truflowy
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE ciemnobrązowe 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–40 %
Wieczna róża ze złotą łodygą SIF, czerwona
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
BARDZO NISKA CENA
34 zł
–8 %
Miękka poduszka dla psa ROYAL PET 75x60 cm, czarna
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–20 %
Świeca w szkle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm kremowa
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Jasnobrązowy koc z mikropluszu FIEN, 150x200 cm
W magazynie
(10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Pomarańczowy koc z mikropluszu FIEN, 150x200 cm
W magazynie
(1 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc STARLIGHT, ciemnoniebieski
W magazynie
(>10 szt)
od 57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 60 zł Do –8 %
Koc z mikropluszu VISATA, czarna
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, czarny
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
85 zł
–30 %
Pluszowy RENIFER z dziecięcym kocykiem w środku, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc PLAID, kremowy
W magazynie
(>10 szt)
od 57 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Rozmiar
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Kolor
- Szary
Właściwości
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał nie wymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 1,5 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| ? Szerokość: | 200 cm, 160 cm |
| Długość: | 200 cm, 220 cm |
| Motyw: | Świąteczny |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
