Letnia kołdra MARVELLA 140x200 cm, kolorowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Poszycie: 100% poliester - mikrofibra
- Wypełnienie: Włókno silikonowe
- Gramatura części wierzchniej: 70 g/m2
- Gramatura wypełnienia: 90 g/m2
Kolor
- Beżowy
- Brązowy
- Niebieski
- Waga z opakowaniem: 650 g
Wymiary +/- 5 %
- 140 x 200 cm
Szczegóły
- Chłodząca lekka letnia kołdra
- Delikatny i miękki wierzchni materiał kołdry
- Zalecana temperatura prania: 30 °C (według etykiety producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kołdry |
|---|---|
| EAN: | 5906679836511 |
| ? Kolor: | Brązowy, Beżowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,65 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Włókno silikonowe |
| Antyalergiczne: | Tak |
| Dla alergików: | Dla alergików |
| Materiał wierzchni: | 100% mikrofibra |
| Motyw: | Kwiaty |
| Pora roku: | Letnie |
| Przeznaczone do: | Łóżko pojedyncze |
| Właściwości termoregulacji kołdry: | Chłodząca |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
