Bambusowy kosz na bieliznę LIGHTS DARKS
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bambus
- Tkanina - poliester/bawełna
- Lina
Wymiary
- Szerokość: 52 cm
- Głębokość: 32 cm
- Wysokość: 60 cm
- Pojemność: 100 l
- Waga: 2,1 kg
Informacje
- Zdejmowaną torbę materiałową można prać w temperaturze 30°C
- Uchwyty po obu stronach
- Lekki i przenośny
- Składanie
- Nie umieszczać w bardzo wilgotnych pomieszczeniach – ryzyko rozwoju pleśni
- Nie wrzucaj mokrej odzieży
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kosze na pranie |
|---|---|
| ? Materiał: | Tkanina, Bambus |
| Waga: | 2,1 kg |
| ? Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Miejsce do siedzenia: | Nie |
| Składane: | Tak |
| Typ: | Na pranie |
| Zamknięcie: | Z wieczkiem |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
