Fotel biurowy AVOLA VELVET, jasny kremowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Jasny kremowy
- Metal
- Plastik
Wymiary
- Szerokość: 47,5 cm
- Szerokość siedziska: 47,5 cm
- Głębokość: 56,5 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Wysokość: 73,5 - 84,5 cm
- Wysokość siedziska: 41,5 - 53 cm
- Średnica kółek: 5 cm
- Całkowita szerokość kółek: 5 cm
- Obciążenie: 110 kg
Specyfikacja
- Dostarczane w stanie rozłożonym
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła biurowe |
|---|---|
| EAN: | 2322562936060 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Szerokość: | 47,5 cm |
| Wysokość: | 73,5 - 84,5 cm |
| Głębokość: | 56,5 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał kółek: | Plastik, Guma |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja: | Tak |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Wygląd: | Biurowe |
| Wysokość siedziska: | 41,5 - 53 cm |
Jak vypadají židle v reálu?
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
