Łóżko dziecięce MELA 80 x 160 cm białe/sosna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Konstrukcja wykonana z litego drewna sosnowego
- Wykończone lakierem ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia
Wymiary
- Szerokość: 88 cm
- Długość: 169 cm
- Wysokość frontu: 66 cm
- Długość barierki: 93 cm
- Wysokość umieszczenia stelaża: 25 cm
- Wysokość do dolnej krawędzi ramy: 21 cm
- Pod wymiary materaca: 80 x 160 cm
- Nośność: 100 kg
Specyfikacja
- Bezpieczeństwo dzięki zaokrąglonym krawędziom łóżka
- Barierka chroni przed upadkiem
- Bezpieczny dla zdrowia lakier ułatwiający konserwację
- Dostarczane w stanie do montażu
- Łatwy montaż
- Barierki można zamontować obustronnie
- Pudełko do przechowywania nie jest częścią opakowania
Praktyczne i przytulne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego
Łóżko dziecięce powinno być nie tylko bezpieczne, ale także przyjemne dla oka i praktyczne w codziennym życiu. To łóżko łączy w sobie wszystko – wysokiej jakości materiały, przemyślane wykonanie i zabawny design. Dzięki swoim uniwersalnym rozmiarom łatwo dopasowuje się do przestrzeni, pozwalając stworzyć dzieciom miejsce, gdzie poczują się naprawdę jak w domu. Wystarczy dodać ulubione poduszki i miękki koc – i magiczny kącik do spania, zabawy i odpoczynku gotowy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka dla dzieci |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Beżowy |
| ? Rozmiar materaca: | 80 x 160 cm |
| ? Materiał: | Drewno |
| Waga: | 21 kg, 20 kg, 10,25 kg, 20,55 kg, 17,5 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 13,25 kg |
| ? Szerokość: | 88 cm |
| Lakier: | Tak |
| Cena: | Do 500 zł |
| Dekor drewna: | Sosna |
| Długość: | 169 cm |
| Miejsce do przechowywania: | Bez miejsca do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Odpowiednie dla: | Dzieci |
| Odpowiednie do: | Pokój dziecięcy |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wysokość czoła: | 66 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
