Materac kieszeniowy MASS COMFORT 21cm 160 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
- Wymiary materaca: 160 x 200 cm
- Wysokość: 21 cm
- Szerokość: 160 cm
- Długość: 200 cm
- Gęstość kieszonek: 262 szt. / m2
- Twardość materaca: Średnia H3, twardsza H4, dwie twardości
Specyfikacja
- 7-strefowy rdzeń kieszeniowy z różnymi twardościami w poszczególnych częściach ciała – miększy w okolicach ramion, twardszy w okolicach bioder
- Dwustronne pokrycie profilowaną pianką PUR dla delikatnego efektu masażu i komfortowego uczucia podczas leżenia
- Dwie twardości – miększa H3 i twardsza H4, wybór poprzez obrót materaca
- Doskonała przepuszczalność powietrza i ergonomiczne wsparcie kręgosłupa w każdej pozycji
- Hipoalergiczny pokrowiec z zamkiem – łatwy do zdjęcia i prania w 40 °C
Materiał - Sprężyny kieszeniowe
- Sprężyny umieszczone w oddzielnych tekstylnych kieszonkach
- Kieszonki reagują na nacisk niezależnie od innych i zapewniają doskonałe wsparcie
- Minimalizują nacisk na stawy i dostosowują się do krzywizn ciała
- Sprężyny nie tracą elastyczności z czasem – dłuższa żywotność materaca
- Są przepuszczalne, nie zatrzymują ciepła i wilgoci, co znacznie ogranicza występowanie roztoczy
- Minimalizują przekazywanie ruchu – idealne dla materaców partnerskich
Materiał - Pianka PUR T25
- Pod wpływem ciepła ciała mięknie i dostosowuje się do kształtu ciała
- Materiał wyróżnia się elastycznością, trwałością i długą żywotnością
- Ogranicza występowanie roztoczy i pleśni dzięki swojej przepuszczalności
Porady
- Uzupełnij materac o wysokiej jakości stelaż, który zapewni właściwą cyrkulację powietrza
- Ochraniacz na materac przedłuży jej żywotność
- Materac regularnie obracaj – w pierwszym roku co najmniej 4 razy, w kolejnych latach przynajmniej 2 razy
- Materac regularnie odkurzaj – zachowasz jego właściwości i higienę
- Kolor pianki i przeszycie pokrowca mogą się różnić – nie ma to wpływu na funkcjonalność materaca
- Tolerancja produkcyjna materaca wynosi ± 2 cm na wysokość, szerokość i długość
- Materac jest dostarczany w stanie próżniowo zapakowanym – rozpakuj najlepiej do 24 godzin od otrzymania
- Nie używaj od razu – materac może powracać do pierwotnego stanu do 48 godzin
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Materace |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Rozmiar materaca: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3, Dwie twardości, Twarda H4 – H5 |
| ? Wysokość materaca: | 21 cm |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Twoja waga: | 91 - 120 kg, Powyżej 120 kg |
| Długość: | 200 cm |
| Nośność materaca: | 130 kg na osobę |
| Przeznaczone do: | Materac dla studentów, Matarac dla dorosłych, Materac dla bolących pleców |
| Rodzaj pianki: | Pianka PUR |
| Rodzaj sprężyn: | Sprężyny kieszeniowe |
| Strefy ortopedyczne: | 7 stref |
| Typ: | Sprężynowe |
| Wielkość: | Na dwuosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
