Leżak plażowy KOTWICZKI 137x49 cm, czerwony i biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 52% poliester
- 48% bawełna
- Dolna strona: Folia PVC
- Wypełnienie: Pianka PU
Wymiary
- Szerokość: 49 cm
- Długość: 137 cm
- Wysokość: 2 cm
Specyfikacja
- Rozkładany
- Składany w kształt torby z uchwytami
- Dobre właściwości izolacyjne, izoluje od zimna i wilgoci
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Maty plażowe |
|---|---|
| EAN: | 8596605040760 |
| ? Kolor: | Biały, Czerwony, Niebieski |
| ? Materiał: | Tkanina, 52% poliester | 48% bawełna |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka poliuretanowa |
| ? Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 2 cm |
| Długość: | 137 cm |
| Przeznaczenie: | Plażowa |
| Układanie: | Składane |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
