Leżak plażowy w rolce GWIAZDY 148x52 cm, niebieski
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 52% poliester
- 48% bawełna
- Dolna strona: Folia PVC
- Wypełnienie: Pianka PU
Wymiary
- Szerokość: 52 cm
- Długość: 148 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Składany
- Zwój w rolkę
- Dobre właściwości izolacyjne, izoluje od chłodu i wilgoci
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Maty plażowe |
|---|---|
| EAN: | 8592050020708 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Tkanina, 52% poliester | 48% bawełna |
| Waga: | 1,7 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka poliuretanowa |
| ? Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 1,5 cm |
| Długość: | 148 cm |
| Przeznaczenie: | Plażowa |
| Układanie: | Składane |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
