Składane leżak ogrodowy RESTY z regulacją, szare
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Konstrukcja: Stal
- Plecionka: Oxford 600D
- Wypełnienie: Poliester
Kolor
- Konstrukcja: Beżowy
- Wypełnienie: Szary
Wymiary
- Długość: 153 cm
- Szerokość: 61 cm
- Wymiary wypełnienia: 140 x 52 x 6 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga: 6 kg
- Waga wypełnienia: 0,9 kg
- Średnica rur konstrukcyjnych: 25 mm / 19 mm
Specyfikacja
- Wygodny leżak z opcją siedzenia i leżenia
- Całkowicie składany dla łatwego transportu
- Solidna stalowa konstrukcja
- Plecionka z wytrzymałego poliestru
- Wygodne wypełnienie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Maty plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| ? Kolor: | Szary, Beżowy |
| ? Materiał: | Stal, Poliester |
| Waga: | 6 kg |
| ? Szerokość: | 61 cm |
| Daszek: | Bez daszka |
| Długość: | 153 cm |
| Materiał konstrukcji: | Stal |
| Materiał obicia: | Tkanina wodoodporna |
| Nośność: | 120 kg |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Przeznaczenie: | Plażowa |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Układanie: | Składane |
| Wielkość: | Dla jednej osoby |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
