Zestaw 2 składanych leżaków plażowych SAND, szare paski
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Konstrukcja: Stal
- Pokrycie: Wodoodporny tekstylia
Kolor
- Szary
Wymiary
- Długość: 87 cm
- Szerokość: 50 cm
- Wysokość: 58 cm
- Ładowność: 100 kg
- Waga: 1,7 kg
- Wymiary opakowania: 63 x 21 x 17 cm
Specyfikacja
- Zestaw zawiera 2 sztuki leżaków
- W skład zestawu wchodzi przenośna torba
- Wodoodporny pokrycie
- Bardzo lekka, ale mocna konstrukcja
- Najlepszy towarzysz na letnie dni
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Maty plażowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Stal, Poliester |
| Waga: | 0,1 kg |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Daszek: | Bez daszka |
| Długość: | 87 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał konstrukcji: | Stal |
| Materiał obicia: | Tkanina wodoodporna |
| Nośność: | 100 kg |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Przeznaczenie: | Plażowa |
| Tapicerka: | Z obiciem |
| Układanie: | Składane |
| Wielkość: | Dla dwóch osób |
| Zestaw: | Tak |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
