Fotel ogrodowy ALABAMA z podnóżkiem, szary
Produkty powiązane
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Czarny wiszący fotel KOLUMBIA
W magazynie
(4 szt)
181 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
401 zł
–8 %
Ogrodowy parasol składany LEVI 300 cm, beżowy + darmowe opakowanie
W magazynie
(>10 szt)
365 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ogródkowy stolik pomocniczy SIRVON metalowy 50x70 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
79 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
233 zł
–3 %
Stół cateringowy CATERON 70x180 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
226 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, antracytowe
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
117 zł
–9 %
Plastowe krzesło TREGO, beżowe
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stół cateringowy CATERON 70x180 cm, brązowy
W magazynie
(9 szt)
257 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ogrodowy stolik serwujący na kółkach GRIL PARTY, drewno akacjowe
W magazynie
(>10 szt)
233 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
162 zł
–8 %
Krzesło plastikowe ELBA czarne
W magazynie
(>10 szt)
148 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–10 %
Składane krzesło kempingowe TRAIL, kremowe
W magazynie
(4 szt)
62 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–49 %
Krzesło plastikowe KATO zielone
W magazynie
(>10 szt)
100 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
117 zł
–9 %
Plastowe krzesło TREGO, białe
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Korzystne zestawy
593 zł
–9 %
Zestaw 6 krzeseł ogrodowych TAVERNO czarny
W magazynie
(>10 szt)
534 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
1 294 zł
–22 %
Czarny zestaw ogrodowy z rattanu TURIA
W magazynie
(1 szt)
1 001 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Żelazo
- Rattan PE
- Poduszka materiałowa w kolorze szarym
Wymiary
- Szerokość: 87 cm
- Długość: 118 cm
- Wysokość: 60 cm
- Maksymalne obciążenie: 120 kg
Wymiary podnóżka
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 50 cm
- Wysokość: 45 cm
Informacje
- Bardzo wygodny
- Trwała i solidna konstrukcja
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz
- W zestawie znajdują się wygodne poduszki
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5904610815052 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Tkanina, Metal, Rattan |
| Długość fotela: | 118 cm |
| Długośc podnóżka: | 40 cm |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz: | Tak |
| Szerokość fotela: | 87 cm |
| Szerokość podnóżka: | 50 cm |
| Wysokość fotela: | 60 cm |
| Wysokość podnóżka: | 45 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
