Krzesło plastikowe ELBA czarne
Produkty powiązane
Kod rabatowy -15%: SAND15
199 zł
–22 %
Korolowe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Korzystne zestawy
224 zł
–11 %
Zestaw 2 krzeseł ogrodowych TAVERNO czarny
W magazynie
(>10 szt)
198 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, czarne
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
117 zł
–9 %
Plastikowe krzesło TREGO, zielone
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
69 zł
–10 %
Składane krzesło kempingowe TRAIL, kremowe
W magazynie
(2 szt)
62 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
121 zł
–5 %
Okrągły stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 60 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
114 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
119 zł
–4 %
Okrągły stół ogrodowy z szklanym blatem ISLAND BLACK 60 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
114 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -15%: SAND15
1 045 zł
–29 %
Stolik ogrodowy z donicą i 2 krzesłami SENUFO
W magazynie
(1 szt)
736 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, antracytowe
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tworzywo sztuczne: polipropylen
Kolor
- Czarny
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Szerokość siedziska: 35,5 - 40 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Wysokość: 79 cm
- Wysokość oparcia: 34,5 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Nośność: 110 kg
- Waga: 3,65 kg
Symbolem stylu skandynawskiego jest zwiewność, elegancja i spokojna, harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą nordycką naturą musi spełniać wysokie wymagania życia. Skandynawskie jadalnie zaskoczą Cię funkcjonalnością i trwałością. Krzesło do jadalni Elba w kolorze czarnym będzie efektownym dodatkiem do jadalni. W kosmosie postaw na elementy o prostych kształtach i delikatnych kolorach. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Elba, opierają się wszelkim trendom. Czyste linie i oryginalne kształty wprowadzą pożądany styl do skandynawskiej jadalni.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5903332072170 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 3,65 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Styl: | Minimalistyczny |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Perforowana |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Kod rabatowy -15%: SAND15
199 zł
–22 %
Korolowe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
