Okrągły stół ogrodowy z szklanym blatem ISLAND BLACK 60 cm, czarny
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Blat: Hartowane szkło
- Konstrukcja: Metal malowany proszkowo, czarny
Wymiary +/- 0,5 cm
- Średnica blatu stołu: 60 cm
- Wysokość: 69 cm
- Grubość szkła: 4 mm
- Waga: 4,5 kg
Specyfikacja
- Lekkie i kompaktowe wykonanie
- Stylowy czarny blat z hartowanego szkła
- Wytrzymała metalowa konstrukcja
- Długa żywotność dzięki malowaniu proszkowemu
- Dostarczane w częściach do montażu
- Opakowanie: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg
Stwórz przyjemne miejsce do odpoczynku w swoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Praktyczny i stylowy stolik łatwo stanie się nieodłączną częścią Twojego zewnętrznego miejsca do siedzenia, gdzie posłuży przy porannej kawie i wieczornym relaksie. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi łatwo go dopasować do innych mebli ogrodowych, tworząc harmonijne środowisko dla chwil wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się w pełni atmosferą na świeżym powietrzu i zapewnij sobie komfort, który docenisz każdego dnia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5903332097531 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 6 kg |
| Wysokość: | 69 cm |
| Kształt deski: | Okrągły |
| Materiał blatu: | Szkło |
| Materiał nóg: | Metal |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz: | Tak |
| Rozkładana: | Solidne |
| Średnica: | 60 cm |
| Typ: | Jadalniane |
| Wysokość siedziska: | Dla 2 osób |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
