Zestaw mebli ogrodowych MARBELLA
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
109 zł
–19 %
Beżowy fotel wiszący VELHO
W magazynie
(>10 szt)
88 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
401 zł
–8 %
Ogrodowy parasol składany LEVI 300 cm, beżowy + darmowe opakowanie
W magazynie
(>10 szt)
365 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw 3 doniczek z plastikowym wnętrzem HAYDEN CAULDRON GREY
W magazynie
(>10 szt)
107 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
60 zł
–3 %
Brązowa torba termoizolacyjna z eko skóry GUSTA
W magazynie
(>10 szt)
58 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–9 %
Stylowy komplet torba plażowa + ręcznik HAMAM 75x150 cm ochra żółta
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
117 zł
–9 %
Plastowe krzesło TREGO, beżowe
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw ogrodowy LOUNGE z fotelami, ławką i stolikiem, szary
W magazynie
(>10 szt)
518 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–22 %
Korolowe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stół cateringowy CATERON 70x180 cm, brązowy
W magazynie
(9 szt)
257 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stół cateringowy CATERFOLD 53x51 cm, beżowy
W magazynie
(3 szt)
76 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
117 zł
–9 %
Plastowe krzesło TREGO, zielone
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
162 zł
–8 %
Krzesło plastikowe ELBA czarne
W magazynie
(>10 szt)
148 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
1 294 zł
–34 %
Brązowy zestaw ogrodowy z rattanu TURIA
W magazynie
(5 szt)
851 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
551 zł
–41 %
Czarna metalowa przenośna misa ogniowa FRANKA
W magazynie
(2 szt)
322 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Konstrukcja metalowa malowana proszkowo w kolorze szarym
- Technorattan imitujący naturalną wiklinę
- Stół ze szklanym blatem wykonanym z hartowanej blachy o grubości 5 mm
- Poduszki pokryte wodoodporną tkaniną w kolorze szarym o gramaturze 180 g/m2
Kolor
- Naturalny
- Szary
Wymiary stołu
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 45 cm
- Wysokość: 40 cm
Wymiary fotela
- Szerokość: 67 cm
- Głębokość: 69 cm
- Wysokość: 75 cm
Wymiary sofy
- Szerokość: 140 cm
- Głębokość: 69 cm
- Wysokość: 75 cm
Informacje
- Stół z blatem ze szkła hartowanego
- Sofa i fotele z profilowanymi oparciami i podłokietnikami
- Solidna metalowa rama
- Miękkie i mocne poduszki o grubości do 5 cm
- Poszewki poduszek zapinane są na zamek błyskawiczny, co ułatwia utrzymanie ich w czystości
- Materiał syntetyczny (technorattan) całkowicie odporny na promieniowanie UV i niekorzystne działanie czynników atmosferycznych
- Powierzchnia mebla jest łatwa w utrzymaniu – wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5904576092436 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Metal, Sztuczny rattan, Szkło hartowane |
| Głębokość fotela: | 69 cm |
| Głębokość sofy: | 69 cm |
| Głębokość stolika: | 45 cm |
| Szerokość fotela: | 67 cm |
| Szerokość sofy: | 140 cm |
| Szerokość stolika: | 90 cm |
| Wysokość fotela: | 75 cm |
| Wysokość sofy: | 75 cm |
| Wysokość stolika: | 40 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
