Stół cateringowy CATERFOLD 53x51 cm, beżowy
Produkty powiązane
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–26 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, czarne
W magazynie
(>10 szt)
147 zł
Promocja
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–45 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, jasnoszare
W magazynie
(>10 szt)
108 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
199 zł
–22 %
Krzesło do kuchni KATO plastikowe, koralowe
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, czarne
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
117 zł
–9 %
Plastikowe krzesło TREGO, zielone
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Wypróbuj w AR ❖
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
69 zł
–10 %
Składane krzesło kempingowe TRAIL, kremowe
W magazynie
(>10 szt)
62 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
121 zł
–10 %
Okrągły stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 60 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
108 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
446 zł
–5 %
Zestaw ogrodowy KATO ISLAND - 2 krzesła i półokrągły stół, czarny
W magazynie
(>10 szt)
423 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
331 zł
–6 %
Zestaw ogrodowy OSAKA SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
308 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
Wypróbuj w AR ❖
387 zł
–7 %
Zestaw ogrodowy KATO SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, czarny/żółty
W magazynie
(>10 szt)
359 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
151 zł
–2 %
Kwadratowy stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 70x70 cm, czarny
W magazynie
(>10 szt)
147 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
331 zł
–6 %
Zestaw ogrodowy OSAKA SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, jasnozielony
W magazynie
(>10 szt)
308 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Korzystne zestawy
Wypróbuj w AR ❖
387 zł
–7 %
Zestaw ogrodowy KATO SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, czarny
W magazynie
(>10 szt)
359 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Blat: Wytrzymały plastik HDPE 3,5 cm
- Metal: Stal z powłoką proszkową
Wymiary
- Długość: 53 cm
- Szerokość: 51 cm
- Wysokość: 50 cm
- Waga: 1,7 kg
- Wymiary opakowania: 55 x 23 x 20 cm
Specyfikacja
- Składany
- Torba transportowa w zestawie
- Lekki, zajmuje mało miejsca po złożeniu
- Idealny na przyjęcia, do ogrodu i na taras
- Dostarczany w częściach do złożenia
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5903678592219 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 1,7 kg |
| ? Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Długość: | 53 cm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał blatu: | Plastik |
| Materiał nóg: | Metal |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz: | Tak |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Typ: | Jadalniane |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
