Pościel z mikrowłókna TIRSO szaro-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci czy osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i trwałością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a na dodatek się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne dotknięcie, to właśnie mikrofibra jest dla ciebie idealna.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
Kolor
- Ciemnoszary
- Czarny
- Biały
Właściwości
- Ponadczasowy i elegancki motyw pasków
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapinaną
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 135 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 135 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 80 x 80 cm
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Gramatura: | 70 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,65 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Powlekamy pościel na klasyczne rozmiary kołder i poduszek
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
