Organizer do szafy SENCA XL 52x44x30 cm szary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Poliester
- Płótno bawełniane
Kolor
- Szary
- Wzór: Jodełka
Wymiary
- Długość: 52 cm
- Szerokość: 44 cm
- Wysokość: 30 cm
- Waga: 0,15 kg
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Organizery i szkatułki na biżuterię |
|---|---|
| EAN: | 5903678573522 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Bawełna, Poliester |
| Waga: | 0,15 kg |
| ? Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 52 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Umieszczenie: | Do szuflady |
| Wygląd: | Organizery |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
