Organizer na kosmetyki STYLE, kremowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Plastik
Kolor
- Kremowy
Wymiary
- Szerokość: 33 cm
- Wysokość: 33 cm
- Głębokość: 20 cm
- Waga: 450 g
- Wymiary opakowania: 35 x 22 x 8 cm
Wykonanie
- 2 półki
- Z uchwytem
- Elegancki wygląd
- Idealne pojemniki do łazienki, garderoby czy sypialni
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Organizery łazienkowe |
|---|---|
| EAN: | 5903678582852 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Szerokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Umieszczenie: | Stojąca |
| Wygląd: | Organizery |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
