Poduszka dekoracyjna ALINA 45x45 cm, zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał poszewki: 100% poliester
- Materiał wypełnienia: 100% poliester
Kolor
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Grubość: 8 cm
- Waga: 0,46 kg
Specyfikacja
- Zdejmowana i prana poszewka z zapięciem na suwak
- Wypełnienie jest częścią opakowania
- Zalecana temperatura prania 30–40 °C (według etykiety producenta)
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503994415 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,46 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | 100% poliester |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
