Poduszka dekoracyjna GIEL 45x45 cm, żółta
Produkty powiązane
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Promocja
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, zielono-niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa OLIVOR 45x45 cm, pomarańczowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Wyprzedaż
33 zł
–12 %
Dekoracyjna poduszka INSECT 45x45 cm, zielona
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Promocja
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa SOPHIE PINK 50x50 cm, beżowy
W magazynie
(9 szt)
31 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna JUNGARO 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna WESS 45x45 cm, oliwkowo-zielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrycie: 100% bawełna
- Wypełnienie: 100% poliester
Kolor
- Żółty
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
Informacje
- Zalecana temperatura prania 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503963534 |
| ? Kolor: | Żółty |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Kropki |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
