Poduszka dekoracyjna NANCY 45x45 cm, szara
Produkty powiązane
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Promocja
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa PAVELLO 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych EMPARO 50x50 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
33 zł
–9 %
Dekoracyjna poduszka MEX 45x45 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Korzystne zestawy
64 zł
–6 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych MADISON ECO 50x50 cm, pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych TROPELIS 45x45 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna WESS 45x45 cm, oliwkowo-zielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Promocja
33 zł
–33 %
Dekoracyjna poduszka KJELD 45x45 cm, niebieska
W magazynie
(1 szt)
22 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrycie: 100% bawełna
- Wypełnienie: 100% poliester
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Wysokość: 8 cm
- Waga: 480 g
Informacje
- Zalecana temperatura prania 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zapięcie na zamek
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503975407 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
