Poduszka dekoracyjna Orient czarna

30 zł –20 %
polstarek 40x45 01
30 zł –20 % 24 zł 20 zł bez VAT
Chwilowo niedostępne
Możliwości transportowe
Pozycja została wyprzedana…

Zakochasz się w ozdobnej poduszce z wypełnieniem z pustych włókien poliestrowych o nowoczesnym wzorze! Wypełnienie to jest mocne i trwałe, dzięki niemu poduszka doskonale trzyma swój kształt. Poduszka posiada czarny wzór Orient i można ją pięknie połączyć z pościelą z naszej oferty.

Rozmiar poduszki: 40 x 45 cm

Materiał wypełniający: 100% poliester

Materiał powierzchni: 100% bawełna

Nasza wskazówka: Aby zachować jakość poduszki, zalecamy pranie w maksymalnej temperaturze 40 °C

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Materiał poduszki 100% bawełna

100% bavlnaNiezmiennie ulubiona i popularna bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełnicy, które jest łagodne dla skóry całego ciała. Dlatego jest doskonałym wyborem do obróbki powierzchni poduszek. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć, dzięki czemu nadaje się również dla osób, które w nocy bardziej się pocą. Ze względu na swoje właściwości jest jednym z najpowszechniej stosowanych materiałów.

Czy potrzebujesz poduszki anatomicznej?

Nepotřebujete anatomický polštář?Jeśli budzisz się rano i nie masz energii, coś jest nie tak. Być może problem tkwi w poduszce. Jeśli bolą Cię plecy lub szyja, wypróbuj anatomiczną poduszkę, która sprawi, że będziesz spać we właściwej pozycji. Niestety nie każdy przyzwyczaja się do jej specyficznego kształtu. Jeśli nie dokucza Ci ból, możesz wybrać poduszki z klasycznym wypełnieniem.

Jak dobrać wysokość poduszki?

Jakou vybrat výšku polštáře?Zastanawiasz się nad wysokością poduszki, nie masz pojęcia która będzie dla Ciebie odpowiednia? Wysokość poduszki dobieramy w zależności od pozycji do spania. Czy Twoja najczęstsza pozycja do spania to spanie na brzuchu? Jeśli tak, wybierz niską poduszkę, aby nie obciążać zbytnio kręgosłupa. Jeśli najczęściej śpisz na boku lub plecach, potrzebujesz wyższej poduszki. Takiej, która odpowiednio podtrzymuje głowę i szyję. Poduszka średniej wysokości z twardym, ale elastycznym wypełnieniem nadaje się do kombinacji wszystkich pozycji do spania.

Wypełnienie poduszki poliester

Výplň polštáře polyesterPoliester, włókno syntetyczne stosowane jako wypełnienie poduszek w postaci kulek lub całego włókna. Jest to bardzo lekki materiał z dobrą pamięcią kształtu, a także wyróżnia się łatwą konserwacją i niską wagą. Ten rodzaj poduszki jest popularny, a co więcej, niedrogi.

Pranie poduszki

Praní polštářePranie i odpowiednia pielęgnacja przedłużą żywotność poduszek i ich jakość. Idealnie jest prać poduszki dwa razy w roku w temperaturze 60°C, niszcząc tym samym wszelkie roztocza i mikroorganizmy. Zalecamy stosowanie specjalnych detergentów do poduszek i kołder z wypełnieniem z pierza, w przypadku pozostałych można użyć tych klasycznych. Pranie należy zakończyć przez delikatne odwirowanie, aby uniknąć uszkodzenia wypełnienia wewnątrz poduszki.

Suszenie poduszki

Sušení polštářeJeśli posiadasz suszarkę, wysusz poduszki razem ze specjalnymi kulami do suszenia. Zapewnią one optymalne rozłożenie wypełnienia, a poduszki znów będą pięknie puszyste i przewiewne. Jeśli suszysz poduszki na zewnątrz, nie rób tego w bezpośrednim świetle słonecznym, istnieje bowiem ryzyko zmiękczenia tkaniny i podziurawienia. Zawsze susz w niższej temperaturze. Aby upewnić się, że poduszka wyschła całkowicie, można zważyć ją przed praniem i po wysuszeniu.

Mogę prasować poduszkę?

Můžu žehlit polštář?Nie prasujemy poduszek. Zdejmowaną poszewkę można prasować zgodnie z wybranym materiałem powierzchni. Cała pielęgnacja poduszek polega na odpowiednim praniu w maksymalnej temperaturze 60°C, a następnie dokładnym wysuszeniu. Możemy suszyć w suszarce w niskiej temperaturze lub na zewnątrz, ale nie w bezpośrednim świetle słonecznym. Przed praniem i po zważ poduszkę, aby upewnić się, czy jest wystarczająco sucha. Właściwe suszenie zapobiegnie ewentualnemu powstawaniu pleśni.

Pielęgnacja poduszki

Péče o polštářPielęgnacja poduszek wcale nie jest skomplikowana. Poduszki najczęściej składają się z dwóch części, najczęściej zdejmowanej poszewki i wewnętrznego worka z wypełnieniem. Powinniśmy codziennie potrząsać poduszką, aby zachować kształt wypełnienia. Wietrzenie jest również odpowiednie do usuwania wilgoci i zapobiegania ewentualnemu rozwojowi pleśni. Zasłanie łóżka natychmiast po przebudzeniu jest niewłaściwe, wilgotność wzrasta, a poduszki są wtedy wygniecione i ściśnięte.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki i kołdry
? Kolor: Czarny
? Rozmiar poduszki: 40 x 45 cm
? Zalecana temperatura prania: 40 °C
? Materiał wypełnienia: 100% poliester
Antyalergiczne: Tak
Materiał wierzchni: 100% bawełna
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: