Poduszka na ławkę 120x40 cm szara
Produkty powiązane
3 + 1
od 24 zł Do –4 %
Poduszka biała RUNE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 23 zł
3 + 1
od 24 zł Do –8 %
Poduszka turkusowa BOEL - wiele rozmiarów
W magazynie
(>10 szt)
od 22 zł
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605041606 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 120 cm |
| Materiał wierzchni: | 100% bawełna |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
