Bawełniana pościel PINK HEART CHARM biała, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niekwestionowaną gwiazdą i najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wszelką wilgoć, dlatego nadaje się także dla osób, które bardziej pocą się w nocy. Możliwą wadą może być jej podatność na zagniecenia i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z rośliny bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Biały - off white
- Różowy
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg etykiety producenta)
- Niezbędne prasowanie pościeli
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel starannie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapięte
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybrać delikatne wirowanie
- Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej opcji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Różowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Serca |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
