Bawełniana pościel STRIPIX ciemnoszara, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć, co sprawia, że jest odpowiednia również dla osób, które mocniej pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej podatność na gniecenie, co wymaga prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno uzyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Ciemnoszary - grafitowy
- Biały
Właściwości
- Nowoczesny wzór z paskami
- Zalecane pranie: każdego tygodnia, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z metką producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania zależnie od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
